sadsad x
asdasd

Blog

Kırışıklıklar Doğal Yollarla Giderilir Mi?

28 Aralık 2017

Yüz hatlarının esnemesiyle oluşan kırışıklıklar yaş ilerledikçe daha belirgin hale gelir. Yoğun ve zor yaşam şartları, stres, düzensiz beslenme ve uykusuzluk kırışıklıkların daha belirgin olmasına neden olur. Erkekler için ciddi bir sorun teşkil etmese de kadınlar için kabus olan sorun doğal kırışıklık maskesi tarifleriyle önlenebilir.

Cilt Sarkması Sebepleri ve Önlemek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

28 Aralık 2017

Cilt sarkmasının pek çok sebebi olabilmektedir. Özellikle ilerleyen yaşta görülen ciltteki sarkma, kimi zaman bazı sebeplerden dolayı daha erken yaşlarda da görülebilmektedir. Peki, bu sebepler nelerdir? Ve cilt sarkması nasıl önlenebilir? Tüm bu sorularınızın cevabı aşağıda yer almaktadır.

Kırışıklıklarla Mücadelenin İlk Kuralı Nedir?

28 Aralık 2017

İnsan cildinde oluşan kırışıklıklar ilerleyen yaşla birlikte daha görünür hale gelir. Bu konuda alınacak önlemler düzenli bir şekilde uygulanırsa başarılı bir sonuç elde edilebilir. Yüzdeki çizgiler ile mücadele ederken cildin düzenli olarak ihtiyacı olan nem dengesinin korunmasına özen gösterilmelidir.

Sivilce Çıkmaması İçin Neler Yapılmalıdır?

28 Aralık 2017

Cildimiz aslında en önemli giysimizdir. Özellikle de yüzümüz bu konuda en büyük rolü oynamaktadır. Sivilce hemen hemen herkesin yaşadığı önemli sorunlardan biridir. Bunun nedeni vücutta biriken kirlerin zamana içerisinde akne haline dönüşüp sivilceye neden olmasıdır. Gençlik döneminde en çok yaşanan sorunlardan biridir.

Sivilcelerden Kurtulmak İçin Neler Yapılmalıdır ?

28 Aralık 2017

Sivilce daha çok yüzümüzde çıkan ve aknelerden oluşmaktadır. Zamanla yüz de biriken kirlerin gözeneklerimize dolarak şişmesi sonucu kızarıklık oluşur ve sivilceye dönüşmektedir. Sivilcenin çıkma dönemi ilk olarak ergenlik döneminde başlar. Daha sonra adet dönemlerinde stres ve sağlıksız beslenme sonucunda oluşmaktadır. Sivilce oluşumu en çok yağlı ciltlerin en büyük sorunudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.