sadsad x
asdasd
PELOFLEX

Peloflex Macro 6 kg

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Doğada uzun yıllar süren jeolojik/biyolojik süreçlerden geçerek günümüze ulaşan peloidlerin bir balneoterapi unsuru olarak kullanılmasına PELOİDOTERAPİ adı verilir.
    Kas- iskelet sistemi ve inflamatuvar eklem hastalıklarında geçmiş çağlardan günümüze kadar uygulanan PELOİD TEDAVİSİnin uygulandığı bölgede termik etkisinin yanı sıra içerdiği minerallerden dolayı kimyasal etkisi de bulunur. Tüm dünyada yapılan klinik çalışmalarda Kronik Bel Ağrısı, Osteoartrit, Romatoid Artrit, Ankilozan Spondilit, Gonartroz (Kireçlenme) ve Fibromiyalji gibi hastalıklarda PELOİDOTERAPİnin etkinliği gösterilmiş, hastaların ağrı kesici ihtiyacından önemli azalmalar tespit edilmiştir. Bu tamamlayıcı tedavide; üretim tesisleri denetimli, gerekli mikrobiyolojik, fiziksel/kimyasal, radyolojik testleri gerçekleştirilmiş ve Sağlık Bakanlığı satış iznine sahip olan peloidlerin kullanılması insan sağlığı açısından önemlidir.
    Sağlık Bakanlığı’nın ilgili tebliğinde peloidlerin tıbbi tanımlaması şu şekildedir; “Banyo ve lokal uygulamalar şeklinde dejeneratif romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde; kronik bel ağrısı, miyozit, tendinit, travma , fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir." Kullanım önerisi için doktorunuza danışınız...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.