TERMALIFE ANTIOXIDANT 150 gr.

Fiyat
:
74,50 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Zengin mineralli termal su ve humik asit içeren arındırıcı doğal peloid maskesi.
  Doğada belirli şartlar altında nadiren oluşan peloidler,antiinflamatuvar-antimikrobiyal-antioksidan vb. özellikleri ile egzema-sedef gibi cilt rahatsızlıklarında eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır.
  Peloidler kil grubundandır ancak tedavi edici özelliğe sahip olması ile killerden ayrılır.Peloidlerin ana bileşenlerinden olan HUMİK ASİT, doğal antioksidan ve metal bağlayıcı özelliğiyle özellikle çevresel faktörler kaynaklı porlardaki kirlenme ile savaşır.Gözeneklerdeki makyaj kalıntıları,kozmetik kaynaklı kimyasal maddeler ve zararlı gazlar derinlemesine temizlenir,kan dolaşımı uyarılarak toksinler sistemden uzaklaştırılır.Folikül içine girmiş zararlı maddeler (radyoaktif maddeler, ağır metaller, zararlı gazlar vb.) humik maddelerin yapısında bulunan POLİKARBOKSİLİK FONKSİYONEL GRUPLAR sayesinde deri dışına atılır. Aynı zamanda lenfatik akım stimüle edilerek cilt dokusunun iyileşmesi sağlanır. Düzenli kullanımda detoks etkisi ile cilt arındırılır ve zengin mineral içerikle desteklenerek ışıltı kazanır.
  KULLANIM ÖNERİSİ: Makyajsız cilde göz çevresi ve dudak bölgesi hariç uygulayın.Kuru veya hassas ciltlerde 8-10 dakika, normal ve yağlı ciltlerde peloid kuruyana kadar bekletin.Ilık su yardımı ile durulayın. Yağlı ve normal ciltlerde haftada 4-5 kez, kuru veya hassas ciltlerde haftada 2-3 kez kullanılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.