TERMALIFE BRIGHTENING 150 gr.

Fiyat
:
78,50 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Zengin mineralli termal su, GALLİK ASİT, HUMİK ASİT, C VİTAMİNİ ve E VİTAMİNİ içeren leke karşıtı- aydınlatıcı doğal peloid içeren yüz maskesi.
  Doğada belirli şartlar altında nadiren oluşan peloidler,antiinflamatuvar-antimikrobiyal-antioksidan vb. özellikleri ile egzema-sedef gibi cilt rahatsızlıklarında eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır.
  Peloidler kil grubundandır ancak tedavi edici özelliğe sahip olması ile killerden ayrılır.Peloid içeriklerinden GALLİK ASİT ve HUMİK ASİT leke açıcı özelliği bilinen ve melasma gibi pigmentasyon problemlerinin tedavisinde kullanılan bileşenlerdir.Antioksidan ve antiinflamatuvar özellikleriyle de bilinen GALLİK ASİT, melanin sentezini baskılayarak leke oluşumunu engellemeye ve oluşmuş lekelerin yoğunluğunu azaltmaya destek olur.
  TERMALIFE BRIGHTENING PELOİD YÜZ MASKESİ içeriğinde bulunan C VİTAMİNİ cilt lekelerinin oluşumunda etkili enzimleri baskılayarak rengini açar, E VİTAMİNİ ise cilt yaşlanması ve pigment oluşumundan sorumlu serbest radikalleri azaltır, cildin su tutma kapasitesini artırır ve cildi pürüzsüzleştirir.
  KULLANIM ÖNERİSİ: Uygun miktarda peloid çok ince veya çok kalın olmadan temiz yüze sürülür. Kuru veya hassas ciltlerde en fazla 8-10 dk., yağlı ve normal ciltlerde peloid kuruyana kadar beklenir. Bekleme süresinin ardından ılık su ile durulanır. (Yıkama esnasında sabun, şampuan vb. temizleyici maddeler kullanmayınız.) Ardından uygun bir nemlendirici kullanılabilir. Lekeli ve yağlı ciltlerde haftada 4-5 kez, lekeli ve kuru/hassas ciltlerde haftada 2-3 kez kullanılabilir. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.