TERMALIFE SEBIUM CONTROL 150 gr.

Fiyat
:
78,50 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Zengin mineralli termal su, SALİSİLİK ASİT, HUMİK ASİT ve C VİTAMİNİ içeren sebum kontrolüne yardımcı - arındırıcı doğal peloid içerikli yüz maskesi.
  Doğada belirli şartlar altında nadiren oluşan peloidler,antiinflamatuvar-antimikrobiyal-antiseptik vb. özellikleri ile egzema-sedef gibi cilt rahatsızlıklarında eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır.
  Peloidler kil grubundandır ancak tedavi edici özelliğe sahip olması ile killerden ayrılır. Kil maskeleri uygulandığı cilt yüzeyinden maddeleri kendi bünyesine çeker. Peloidler ise ciltteki toksinleri emerek dışarı atarken bünyesindeki mineraller ve cilt hücrelerine kolaylıkla geçebilen faydalı elementleri ugulandığı cilt yüzeyinden cilt hücrelerine verir.Bu mineraller hücre tarafından tanınan ve kolaylıkla hücre içine alınan minerallerdir.
  Peloid içeriği olan HUMİK MADDELER, içindeki POLİFENOLLER sayesinde uygun deri pH'ını ve doğal hormon dengesini sağlar. Deri altına nüfuz ettikten sonra fazla yağları dehidrolize eder ve böylece tıkanan deri gözeneğini açar. HUMİK ASİT gibi humik bileşenlerin antiseptik özelliği sayesinde peloid uygulaması ile porlar temizlenir ve siyah noktalar giderilir. Özellikle sivilce etkeni bakterilerden olan Propionibacterium acnes'e karşı antimikrobiyal etkinlik de gösteren humik asit sayesinde sivilce oluşumu da azalır.
  TERMALIFE SEBIUM CONTROL peloid yüz maskesi düzenli kullanımda fazla sebum salınımından kaynaklı komedon ve sivilce oluşumunu azaltmaya,nazik peeling etkisi ile sivilce izlerinin giderilmesine yardımcı olur.
  KULLANIM ÖNERİSİ: Uygun miktarda peloid çok ince veya çok kalın olmadan temiz yüze sürülür ve kuruyana kadar beklenir. Ardından ılık su ile durulanır. (Yıkama esnasında sabun, şampuan vb. temizleyici maddeler kullanmayınız.) Cilt kurulandıktan sonra uygun bir nemlendirici kullanılabilir. Yağlı ciltlerde haftada 4-5 kez kullanılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.