TERMALIFE SENSITIVE 150 gr.

Fiyat
:
78,50 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Zengin mineralli termal su ve humik asit içeren hassasiyet karşıtı doğal peloid içeren yüz maskesi.
  Doğada belirli şartlar altında nadiren oluşan peloidler,antiinflamatuvar-antimikrobiyal-antioksidan vb. özellikleri ile egzema-sedef gibi cilt rahatsızlıklarında eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır.
  Peloidler kil grubundandır ancak tedavi edici özelliğe sahip olması ile killerden ayrılır. Antinflamatuvar etkisi klinik çalışmalarla gösterilmiş olan humik asitin en hassas ciltlerde bile çok iyi tolere edildiği gösterilmiştir. Humik maddeler düzenli kullanımda uygun deri pH'ını sağlar,hassasiyet giderilir ve sağlıklı deri yenilenir. Humik maddelerden biri olan fulvik asitin cilt pH'ını düşürüp ciltteki kaşınmayı azaltarak egzemayı belirgin olarak iyileştirdiği de klinik çalışmalarda gösterilmiştir.
  TERMALIFE SENSITIVE YÜZ MASKESİ içeriklerinden PAPATYA ÖZÜ yumuşatıcı ve yatıştırıcı etki gösterirken, GÜL ÖZÜ ile anti-inflamatuvar ve cilt yenileyici etki sağlanır.
  KULLANIM ÖNERİSİ: Uygun miktarda peloid çok ince veya çok kalın olmadan temiz yüze sürülür. En fazla 8-10 dk. bekleme süresinin ardından ılık su ile durulanır. (Yıkama esnasında sabun, şampuan vb. temizleyici maddeler kullanmayınız.) Ardından uygun bir nemlendirici kullanılabilir. Hassas ciltlerde haftada 2-3 kez kullanılabilir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.